ЩЕ КРАЩА ЦІНА НА БЕСТСЕЛЕРИ RENAULT

Куточок приємних пропозицій

З 1 липня 2018 року автомобілі Renault стають ще ближче і доступніше. Тепер визнані в усьому світі бестселери Renault - Logan, Logan MCV, Sandero і Sandero Stepway - можна придбати за супервигідними цінами.

Популярні моделі Logan, Logan MCV, Sandero і Sandero Stepway - це поєднання фірмового стилю та відмінних рис бренда Renault. Вони дуже успішно зарекомендували себе на вітчизняному ринку завдяки найкращому співвідношенню «ціна/якість».

В 2017 року відбувся запуск нових Logan, Logan MCV, Sandero і Sandero Stepway, які отримали:

· унікальний стиль Renault втілений в новому дизайні;

· оновлений, приємний інтер'єр;

· багато нових можливостей з використанням сучасних технологій;

· покращену ергономіку для ще більшого повсякденного комфорту.

З липня цього року придбання Logan, Logan MCV, Sandero і Sandero Stepway стає ще вигіднішим та раціональним завдяки новим цінам.Нові версії та вдале поєднання опцій надають можливість придбати автомобіль Renault за оптимальною ціною.

Стартова ціна на міський хетчбек Renault Sandero становить 289 900 грн.  Це чудова можливість придбати новий автомобіль, який подарує більше автономії та забезпечить комфортні подорожі містом.

Надійний та безпечний Renault Logan тепер можна придбати від 299 900 грн. Це модель, яка дуже вдало поєднує в собі технологічність, традиційну надійність та практичність. Разом з тим він приваблює своєю простотою та ергономічністю.

Яскравий міський кросовер Renault Sandero Stepway має початкову ціну 352 900 грн.  Його обирають для комфортних поїздок містом та впевнених подорожей по бездоріжжю, адже його кліренс та підвіска максимально адаптовані до українських доріг.

Нова ціна на практичний універсал Renault Logan MCV стартує від  367 900 грн. Великий і вдало організований внутрішній простір робить новий Logan MCV ідеальним автомобілем для великої сім’ї, а також надійним партнером для потреб дрібного і середнього бізнесу.

Обирай раціональність та надійність, які поєднують в собі бестселери Renault - Logan, Logan MCV, Sandero і Sandero Stepway.