Renault Assistance

Передбачте будь-яку несподіванку, що може трапитися з вашим Renault. Гарантія та Renault Assistance

Renault Assistance

Гарантії Renault

Завдяки гарантіям Renault ви зможете впевнено користуватися автомобілем зараз і надалі

Спокій та легкість у використанні: ми розробили гарантії Renault, щоб ви могли насолоджуватись автомобілем. Придбайте гарантію, розширену гарантію або гарантію на ремонт чи технічне обслуговування... Для вас та вашого Renault знайдеться відповідна гарантія.


Інженери та технічні спеціалісти компанії Renault використали свій досвід та знання, щоб створити високоякісний автомобіль: досконалий за формою та конструкцією, стійкий на дорозі, зручний та комфортний під час водіння. Спеціалісти дилерської мережі Renault, які постійно опановують найновіші технології, завжди готові допомогти Вам, готові проконсультувати з будь-яких питань, пов’язаних з Вашим автомобілем Renault.
В гарантію входить безкоштовне усунення несправностей, що виникли внаслідок заводського дефекту деталей та/або комплектації. 
Renault надає гарантію на новий автомобіль, гарантію на лакофарбове покриття, антикорозійну гарантію та гарантію на оригінальні запасні частини та на роботи з їх встановлення в офіційній дилерській мережі Renault.
 
Гарантія на новий автомобіль 
3 роки або 100 000 км пробігу (залежно від того, що настане раніше) для легкових та комерційних автомобілів.

Гарантія на оригінальні запасні частини та ремонт
1 рік без обмеження пробігу з моменту проведення платного ремонту або встановлення оригінальних аксесуарів в офіційній дилерській мережі Renault.
 
Антикорозійна гарантія
6 років без обмеження пробігу. Враховуючи безкоштовний ремонт або заміну металічних елементів кузова у випадку виявлення внутрішньої наскрізної корозії внаслідок виробничого дефекту.
 
Гарантія на лакофарбове покриття
3 роки або 100 000 км пробігу (залежно від того, що настане раніше). Враховуючи безкоштовне відновлення лакофарбового покриття кузова або заміну пофарбованих деталей у випадку несправностей, що виникли внаслідок виробничого дефекту лакофарбових матеріалів або технології їх нанесення.

 


 

Отримайте задоволення від спокійної поїздки

Renault Assistance

Renault Assistance поруч з вами в будь-якому куточку України, за будь-яких обставин. Ми прибудемо вам на допомогу якомога швидше. Ми також пропонуємо вам низку послуг, розроблених спеціально, аби забезпечити вам спокій.

Сервіс Renault - Рука людини, що готова пристебнути ремінь безпекиRenault Assistance

Послуги RENAULT ASSISTANCE надаються безкоштовно, цілодобово, на всій території України, окрім окупованих територій та зони проведення АТО, у випадку:

• поломки автомобіля;

• розрядки акумулятора;       

• якщо закінчилося паливо (тільки доставка);   

• спущена шина і запасне колесо вже використане (для автомобілів, проданих до 30.06.2016 року);      

• якщо необхідна інформаційна або організаційна допомога;

• інші додаткові послуги:      

1. Проживання у готелі (у випадку, якщо автомобіль неможливо відремонтувати впродовж 2-х днів);

2. Повернення до постійного місця проживання або продовження поїздки (у випадку, якщо ремонт автомобіля триватиме 5 діб та більше);

3. Повернення Вас з місця проживання в Україні до місця ремонту або перебування автомобіля (купейний вагон швидкісного поїзда) з метою забрати автомобіль у випадку завершення ремонту автомобіля, котрий проводився впродовж 5-ти днів та більше;

4. Повернення автомобіля до Вашого місця проживання після завершення ремонту, який проводився впродовж 5-ти днів і більше, якщо Ви не бажаєте скористатися послугою оплати проїзду від місця проживання до місця ремонту автомобіля.

• при необхідності, негайний виклик на місце ДТП служб екстреної допомоги (ДАІ, МНС, Швидка допомога)

ДИСПЕТЧЕРСЬКИЙ ЦЕНТР RENAULT ASSISTANCE Тел.: 0 800 500 149

Одержувачем Послуг являється власник автомобіля RENAULT, придбаного в офіційній дилерській мережі на території України. Власник має право на отримання послуг, передбачених програмою. Отримувачами деяких послуг також є пасажири автомобіля. Право на отримання послуг дійсне протягом строку дії гарантії на автомобіль. Після закінчення гарантійного строку ці зобов'язання вважаються виконаними.


Renault Assistance +

Renault Assistance +На відстані одного дзвінка

Renault Assistance + поруч з вами в будь-якому куточку України, за будь-яких обставин. Ми прибудемо вам на допомогу якомога швидше. Ми також пропонуємо вам ряд послуг, розроблених спеціально, щоб забезпечити вам спокій.

Сервіс

«Renault Assistance +» - розширена допомога в дорозі для автомобілів поза гарантією.

Послуги RENAULT ASSISTANCE + для власників сервісної картки надаються безкоштовно, цілодобово, на всій території України, крім окупованих територій і зони проведення АТО. Ви можете скористатися допомогою в разі:

• поломки автомобіля;

• розрядки акумулятора

• якщо закінчилося паливо (тільки доставка);

• потрібно замінити пошкоджене колесо;

• потрібно аварійно відкрити або відігріти замки автомобіля;

• якщо необхідно інформаційна або організаційна технічна допомога на дорогах України.

• додаткові послуги:

1. проживання в готелі (в разі, якщо автомобіль неможливо відремонтувати протягом 2-х днів)

2. повернення до постійного місця проживання або продовження поїздки (в разі, якщо ремонт автомобіля триватиме 5 днів і більше);

3. повернення Вас за місцем проживання в Україні до місця ремонту або знаходження автомобіля (купейний вагон швидкісного поїзда) з метою забрати автомобіль у разі завершення ремонту автомобіля, який проводився протягом 5-ти днів і більше;

4. повернення автомобіля до Вашого місця проживання після завершення ремонту, який проводився протягом 5-ти днів і більше, якщо Ви не хочете скористатися послугою оплати проїзду від місця проживання до місця ремонту автомобіля.

• при необхідності, негайний виклик на місце ДТП служб екстреної допомоги (ДАІ, МНС, Швидка допомога)

• інформаційна допомога в країнах Європи тощо.

ДИСПЕТЧЕРСЬКИЙ ЦЕНТР RENAULT ASSISTANCE Тел.: 0 800 500 149

Власник карти розширеної технічної допомоги в дорозі має право на отримання послуг, передбачених програмою «RENAULT ASSISTANCE +». Одержувачами деяких послуг також є пасажири автомобіля. Дія послуг карти поширюється тільки на зареєстрований під неї автомобіль.

Карта може бути продана та зареєстрована під автомобіль «на ходу» і технічно-справний.  Право на отримання послуг дійсно протягом терміну дії карти розширеної допомоги (1 рік). Після закінчення терміну дії ці зобов'язання вважаються виконаними.