Послуга TRADE-IN

На допомогу швидкому та зручному обміну старого авто на нове

Послуга TRADE-IN - на допомогу швидкому та зручному обміну старого авто на нове

Ви втомилися від пошуку покупця для свого старого авто і не хочете витрачати на вирішення цього питання свій вільний час і гроші? Ви не впевнені, що можете з легкістю продати своє старе авто за бажаною ціною? Але при цьому Ви хочете, як можна швидше придбати нове авто?

Тоді Вам варто скористатися послугою Trade-in , яка дозволить Вам впоратися з усіма труднощами цього процесу і вирішити всі виниклі питання. І ми готові Вам в цьому допомогти.
Тепер Вам не варто замислюватися про те, як швидко продати Ваш автомобіль, де саме його виставляти на продаж, де його зберігати до продажу і скільки коштів Вам потрібно буде витратити для здійснення цих завдань.
Дніпро Рено Трейд-ін.

Скориставшись послугою Trade-in , яку пропонує ТОВ «СИНГЛ-МОТОР» Ви отримуєте: - економію часу і грошей; - справедливу оцінку свого автомобіля, що продається професійними фахівцями; - можливість убезпечити себе від аферистів і сумнівних угод; - прозору процедуру переходу власності; - і, що найважливіше, - можливість швидкого придбання нового автомобіля!
        

КРІМ ТОГО ! З огляду на, що в автосалоні Renault діє спеціальна кредитна пропозиція Renault Finance , Ваш старий автомобіль може стати початковим внеском для придбання нового автомобіля, решту суми Ви будете доплачувати протягом 2-х років зі ставкою 0% без щомісячної комісії.

При цьому Сервісний центр компанії ТОВ «СИНГЛ-МОТОР» пропонує Вам скористатися послугами передпродажної підготовки, оцінки та діагностики Вашого старого автомобіля професійними фахівцями.

Сервісний центр Renault пропонує Вам наступні види робіт по діагностиці автомобілів з пробігом:
1. Комп'ютерна діагностика:
- перевірка ЕБУ двигуна, ABS, клімат-контролю, іммобілайзера на наявність помилок і несправностей;
- перевірка стану системи безпеки.

2. Діагностика ходової:
- перевірка стану кульових опор, чохлів, сайлент -блоки;
- перевірка стану гальмівної системи;
- перевірка стану вихлопної системи.

3. Діагностика лакофарбового покриття:
- оцінка стану кузова на сліди від ударів, деформацією і рихтувань;
- перевірка ЛКП на цілісність, підфарбовування і перефарбовування.


Компанія ТОВ «СИНГЛ-МОТОР» буде рада допомогти Вам у здійсненні Вашого бажання придбати новий автомобіль!